Życzenia wielkanocne od Pary Prezydenckiej dla wiernych Kościoła Prawosławnego

za: www.prezydent.pl , 04.05.2021

Życzenia wielkanocne dla wiernych Kościoła prawosławnego, Kościoła greckokatolickiego i innych Kościołów wschodnich w Polsce złożyła para prezydencka. Wielość tradycji i jedność w budowaniu pomyślności Polski to piękne oblicze naszej ojczyzny - podkreślił Andrzej Duda.

Składamy całemu duchowieństwu i wszystkim wiernym Kościoła prawosławnego, Kościoła greckokatolickiego i innych Kościołów wschodnich w naszym kraju najlepsze, najserdeczniejsze życzenia. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to czas wielkiej radości i umocnienia duchowego, które płyną ze zwycięstwa życia nad śmiercią, dobra nad złem – kontynuował prezydent Andrzej Duda.

Życzymy Państwu miłego, pięknego, rodzinnego przeżywania świąt. Bożego błogosławieństwa, zdrowia, pogody ducha, wytchnienia oraz przyjemnego odpoczynku – dodała Agata Duda.

Całe życzenia od Pary Prezydenckiej można obejrzeć klikając TUTAJ