Bożonarodzeniowe rekolekcje dekanatu szczecińskiego

ks. Marcin Prokopiuk, 04.01.2022

1 stycznia 2022 r. w parafii pw. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogarodzicy w Ługach, gdzie opiekę duszpasterską sprawuje ks. prot. mgr Artur Graban odbyły się rekolekcje bożonarodzeniowe dekanatu szczecińskiego. Nabożeństwu przewodniczył ks. mitrat Andrzej Demczuk – Dziekan Okręgu Szczecińskiego w asyście duchownych z dekanatu. O godzinie 9.00 rozpoczęła się spowiedź duchownych, po której rozpoczęła się św. Liturgia. Po zakończonej Liturgii św. duchowni sprawowali panichidę w intencji bł. pamięci ks. Jarosława Maksimiuka – proboszcza parafii pw. św. Jerzego w Łobzie w latach 2003 – 2019.

Zwieńczeniem tegorocznych rekolekcji była wspólna agapa i życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Epifanii, złożonych przez Dziekana Okręgu, podległemu duchowieństwu, Rodzinom i Parafianom.