Kolędowanie we Wrocławiu

ks. Mariusz Kiślak, 12.01.2018

11 stycznia młodzież zaangażowana w życie Bractwa Młodzieży Prawosławnej Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej przeprowadziła akcję kolędowania. Kolędowanie rozpoczęła wizyta na wrocławskiej plebanii, a następnie młodzież odwiedziła parafian, którzy zadeklarowali chęć goszczenia kolędników. Pięknym kolędom towarzyszył akompaniament instrumentów oraz artystyczna oprawa wraz z życzeniami. Diasporalne warunki nie stanowiły przeszkody. Kolędników życzliwie witali parafianie jak również napotkani wrocławianie. Wszystkim osobom, którzy przyjęli kolędników serdeczne Bóg zapłać za wyjście naprzeciw kultywowaniu pięknej bożonarodzeniowej tradycji i docenieniu zaangażowania młodzieży w krzewienie chrześcijańskich wartości.