Jasełka w parafii św. św. Cyryla i Metodego we Wrocławiu

Klaudia Wyszyńska, 17.01.2018

14 stycznia w parafii św. św. Cyryla i Metodego we Wrocławiu, miało miejsce przedstawienie jasełkowe, które przygotowały dzieci wraz z opiekunem i katechetą ks. Piotrem Sokołowskim. Przedstawienie podzielone było na role poszczególnych postaci z historii Narodzenia Chrystusa, przedstawiające w sposób poetycki -wierszami i opisem narratora- ewangelisty to wydarzenie. Wszyscy zgromadzeni oczekiwali również na wizytę św. Mikołaja, który jak zawsze niezawodnie przybył. Każdy z uczestników został zapytany o swoją wiedzę z zakresu wiary i religii, po czym został obdarowany poczęstunkiem - zdrową paczką z niewielką ilością cukru natomiast z ciekawą literaturą cerkiewną. Pożegnawszy św. Mikołaja wszyscy złożyli obietnicę wzorowego, chrześcijańskiego zachowania do kolejnej wizyty Świętego za rok.

Zdjęcia: Joanna Chwesiuk