Siemiatycze w Cieplicach – obóz jubileuszowy

ks. Marek Kiślak, 01.08.2017

W terminie 15-24.07 Dom św. Stefana gościł dziecięco-młodzieżowy obóz zorganizowany przez Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej w Siemiatyczach. Poza kreatywnym wypoczynkiem na terenie ośrodka, pobyt objął najciekawsze atrakcje turystyczne i górskie regionu, które z całą pewnością na długo zostaną w pamięci młodych uczestników. Należy podkreślić, iż był to jubileuszowy, 10ty obóz zorganizowany w Domu św. Stefana. Serdecznie podziękowania składamy wychowawczyni, pani Ewie Podgórzak, która przez wiele lat brała na siebie trud i odpowiedzialność za prawosławny wypoczynek młodych pokoleń siemiatyckich parafian. Lata współpracy spowodowały, że wakacyjny czas w Prawosławnym Domu św. Stefana spędziło blisko 500 osób z Siemiatycz i okolic.

Zdjęcia: Ewa Podgórzak