Kolonie w Cieplicach 2024

ks. Mariusz Kiślak, 10.07.2024

Prawosławny Dom Opieki św. Stefana w Cieplicach w dniach 23.06-05.07 bieżącego roku zorganizował kolonie dzieci i młodzieży diecezji wrocławsko-szczecińskiej

W wypoczynku uczestniczyło 55 osób z wielu parafii diecezji.

Obowiązki kierownika kolonii pełnił pan Krzysztof Tarasiuk, któremu asystowali: Ksenia Golińska, Wiktoria Warcholik, Gabriel Goliński i Michał Michalak. Dziękujemy za zaangażowanie i włożone serce.

Dzieci i młodzież aktywnie spędziły czas na płaszczyźnie duchowej, intelektualnej, i rekreacyjnej. Górskie wędrówki, okoliczne atrakcje, zabawy i integracja budowały wspomnienia z Wakacji. Dzieci codziennie czynnie uczestniczyły w porannych i wieczornych modlitwach.

Był to czas przepełniony radością i poczuciem wspólnoty.

Wypoczynek był dofinansowany przez Fundację św. Stefana ze środków przekazanych z tytułu 1,5% podatku od osób fizycznych, KRS 0000 302 605.

Po raz kolejny kolonia cieszyła się dużą frekwencją. Dziękujemy Rodzicom za zaufanie. Do zobaczenia za rok.