Warsztaty plastyczne dla dzieci w szczecińskiej parafii

ks. Paweł Stefanowski, 08.04.2019

W piątek, 5 kwietnia Parafia Prawosławna we współpracy ze Stowarzyszeniem Prawosławnym Św. Mikołaja w Szczecinie zorganizowała dla dzieci i młodzieży warsztaty plastyczne. Motywem przewodnim było nadchodzące Święto Paschy.

Warsztaty prowadziła pani Kornelia Tumanowicz – artysta plastyk, na co dzień opiekunka pracowni ceramiki w Pałacu Młodzieży w Szczecinie. Pani Kornelia z ogromnym zaangażowaniem uczyła starsze dzieci, młodzież i dorosłych malowania jajek woskiem. Kierujemy w jej stronę szczególne słowa uznania i podziękowania.

Warsztaty trwały kilka godzin w miłej i rodzinnej atmosferze.