Zakończono pierwszy etap budowy nowego domu parafialnego w Szczecinie

ks. Paweł Stefanowski, 04.02.2020

18 grudnia 2019 zakończono pierwszy etap budowy nowego domu parafialnego w Szczecinie.

Na kondygnacji podziemnej, której powierzchnia przekracza 300 m2 znajdować się będą: kotłownia, garaże oraz pomieszczenia gospodarcze. Nad piwnicami powstaną trzy kondygnacje mieszczące między innymi: salę katechetyczną, kancelarię oraz mieszkania dla duchowieństwa parafii. W tej chwili trwają prace porządkowe placu budowy celem przygotowania do kolejnego etapu budowy.

Inwestycja jest finansowana z datków wiernych naszej Parafii oraz ofiar ludzi dobrej woli. Wdzięczni będziemy za każdą złotówkę ofiarowaną na rzecz tej inwestycji, która jest kontynuacją starań podjętych przy budowie szczecińskiej Cerkwi.

Nr konta: Parafia Prawosławna Św. Mikołaja w Szczecinie PKO BP SA 36 1020 4795 0000 9102 0162 9013