Zaproszenie na autokarową pielgrzymkę na Świętą Górę Grabarkę z Lubina

ks. Bogdan Repeła

Z Błogosławieństwem Jego Ekscelencji, Najprzewielebniejszego Jerzego, Arcybiskupa Wroclawsko-Szczecińskiego, Parafia Prawosławna Świętej Trójcy w Lubinie organizuje w dniach 17-19 sierpnia 2022r. autokarową pielgrzymkę na świętą Górę Grabarkę. Wyjazd 17 sierpnia 2022r. organizowany jest o godz. 6:00 przy placu cerkiewnym w Lubinie, ul. 1-go Maja 13B.
Plan wyjazdu:

1. 17.08.2022r. Wyjazd z Lubina do Monasteru w Supraślu przez Warszawę. ( W Warszawie nastąpi zwiedzanie Cerkwi Hagia Sofia, cerkwi na Woli i Pradze oraz stołecznej starówki. Następnie pielgrzymi odwiedzą skit w Odrynkach. Nocleg z obiadokolacją, zakwaterowanie późnym wieczorem w supraskim Monasterze).

2. 18.08.2022r. Udział w porannym nabożeństwie w Supraślu. Po nabożeństwie, śniadanie i wyjazd do Białowieży, na Krynoczkę, do Hajnówki. W Hajnówce planowany jest obiad około 12:30. Następnie wyjazd do Monasteru w Sakach, Monasteru w Zaleszanach i Świętą Górę Grabarkę. Na Grabarce całonocny udział w nabożeństwach.

3. 19.08.2022r. Udział w Świętej Boskiej Liturgii Święta Przemienienia Pańskiego. Po nabożeństwie wyjazd do Siemiatycz na świąteczny obiad i do Monasteru w Jabłeczenej. Z Jabłecznej powrót do Lubina.

Zapisy pod numerem telefonu: 503-722-002

Koszt wyjazdu: 550zł.