Spotkanie robocze BMP we Wrocławiu

Eliasz Hunczak

Bractwo Młodzieży Prawosławnej Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej zaprasza młodzież i osoby zainteresowane na spotkanie robocze dotyczące wydania przez BMP zbioru kolęd prawosławnych.

Spotkanie odbędzie się w sali parafialnej wrocławskiej katedry, przy ul. św. Mikołaja 40, w piątek 28.09 o godz. 18.30.

Celem spotkania jest wygenerowanie koncepcji na wydanie kolęd w formie książkowej. Założeniem BMP jest zebranie kolęd mniej i bardziej znanych różnych tradycji cerkwi prawosławnej, a tym samym wkład w podtrzymanie i rozwój tradycji prawosławnego kolędowania.

Na inicjatywę wydania kolęd błogosławieństwa udzielił Arcybiskup Wrocławski i Szczeciński Jerzy.

Kolędy będą stanowiły cegiełkę na rzecz Bractwa Młodzieży Prawosławnej Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!