Uroczyste otwarcie posterunków Policji w Trzcińsku Zdrój i Moryniu

ks. Jarosław Biryłko, 05.07.2022

Uroczystości związane z otwarciem nowych posterunków policji odbyły się w poniedziałek 27 czerwca br. Zostały one otwarte w Trzcińsku-Zdroju i Moryniu. Zmodernizowane placówki umożliwią stały kontakt obywateli z policją. Dzięki nim mieszkańcy miejscowości położonych w gminie Trzcińsko-Zdrój i Moryń będą mieli dużo łatwiejszy dostęp i możliwość kontaktu z funkcjonariuszami. Budowa została w całości sfinansowana ze środków budżetu państwa.

W uroczystościach udział wzięli: Leszek Dobrzyński - Poseł na Sejm RP, Zbigniew Bogucki – Wojewoda Zachodniopomorski, nadisp. Tomasz Trawiński – Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie, Wojciech Konarski- Starosta Gryfiński oraz przedstawiciele władz lokalnych i samorządu oraz księża Jarosław Biryłko - Prawosławny Kapelan Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Piotr Kordula – Kapelan Policji Zachodniopomorskiej i Ks. Dr. Włodzimierz Olszewski – proboszcz parafii pw. Matki Bożej Nieustępującej Pomocy w Trzcińsku - Zdroju .