Bożonarodzeniowe rekolekcje duchowieństwa Dekanatu Szczecińskiego

ks. Marcin Prokopiuk , 23.12.2023

Z błogosławieństwa Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Jerzego Arcybiskupa Wrocławskiego i Szczecińskiego, ks. Mitrat Andrzej Demczuk, Dziekan Okręgu Szczecińskiego zorganizował bożonarodzeniowe rekolekcje duchowieństwa 16 grudnia br.

Tegoroczne rekolekcje odbyły się w świątyni sww. Piotra i Pawła w Stargardzie, gdzie na zaproszenie ks. Proboszcza Jarosława Birylko mogliśmy wszyscy uczestniczyć. Po przeczytaniu modlitw i skierowanym słowem dot. Ważności i wyjątkowości sakramentu rozpoczęła się spowiedź duchownych, która przyjmował Dziekan Dekanatu. Po spowiedzi rozpoczęła się liturgia św., na zakończenie której wspólnie odczytano modlitwy dziękczynne. Modlitewne spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie.