Zakończono kolejny etap prac przy budowie cerkwi w Słubicach

ks. Michał Koval, 04.03.2021

W Słubicach zakończono kolejny etap prac związanych z budową cerkwi pw. Opieki Przenajświętszej Bogarodzicy. Za zgodą i z błogosławieństwa Arcybiskupa Wrocławskiego i Szczecińskiego Jerzego zrealizowano kolejny etap prac wewnątrz świątyni. Została położona marmurowa posadzka. Dzięki ofiarności wiernych z całek Polski oraz zaangażowaniu parafian udało się zakończyć kolejną część prac upiększających cerkiew. Nowa posadzka podkreśla sakralność miejsca oraz jest widocznym znakiem postępów w pracy.

W tym miejscu dziękując Bogu Wszechmogącemu, chcemy również podziękować wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom, którzy wspierali i nadal wspierają nas w budowie naszej cerkwi i domu parafialnego.

Postęp prac przy budowie cerkwi można śledzić na stronie internetowej parafii www.slubice.cerkiew.pl.